GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 14819088
nr 1481 9088
Tallrikar
4 st, Kina. Diameter: 23 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:21:39
100 kr
200 kr